bilboard_900x200

Zgwałcił i uciekł bez butów

Autor: | Dodano: środa, 02 Lipiec, 2014

policjaDwudziestokilkuletnia dębiczanka została uprowadzona, zgwałcona i kilka godzin siłą przetrzymywana. Potem uwolnił ją mąż.

Do gwałtu doszło w nocy z soboty na niedzielę (14-15 czerwca) w rejonie ul. Kwiatkowskiego i al. Jana Pawła II, ale policja ze względu na dobro śledztwa poinformowała o nim dopiero teraz. Wciąż poszukiwany jest zwyrodnialec, który około godz. 4 zaatakował kobietę wracającą samotnie z dyskoteki.

– Sterroryzował ofiarę i zaciągnął siłą w zarośla między torami a ogrodzeniem Firmy Oponiarskiej , gdzie dopuścił się przestępstwa na tle seksualnym – relacjonuje Jacek Bator, rzecznik prasowy dębickiej policji.

Napastnik ani myślał puścić wolno kobietę. Ta próbowała wprawdzie wzywać pomocy, ale miejsce było ustronne i w niedzielę nad ranem nikt przez kilka godzin nie przechodził tamtędy i nie usłyszał rozpaczliwego wołania.

Gehennę przerwał dopiero ok. godz. 9 mąż, który zaniepokojony nieobecnością żony, zaczął jej szukać. Natknął się na gwałciciela i zaczął się z nim szarpać, wymierzając mu m.in. kilka ciosów. Zwyrodnialec rzucił się do ucieczki, zostawiając w popłochu swoje… buty.

– Dlatego prosimy wszystkie osoby, które w niedzielę 15 czerwca widziały w rejonie Dębicy mężczyznę w wieku około 25-35 lat idącego boso, o kontakt z policją. Każda informacja jest cenna i może pomóc w zidentyfikowaniu sprawcy – mówi Jacek Bator.

Poszukiwany ma 160-170 centymetrów wzrostu, jest szczupły, mocno zbudowany, ma włosy krótkie blond. W dniu, w którym doszło do gwałtu, nosił ciemny bezrękawnik zapinany na zamek, czarne spodnie i czarne adidasy z czerwonymi sznurówkami. Przez ramię miał przewieszoną czarną torbę. Po ucieczce z miejsca przestępstwa, poza brakiem butów, mógł mieć widoczne obrażenia twarzy. Kontakt z policją pod tel. 14 670 64 35.

Źródło: Gazeta Krakowska

Komentarze Facebook
Podziel się na:
 • Facebook
 • Śledzik
 • email
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
 • Drukuj
 • PDF

2 komentarze

 1. Marcus Vinicius pisze:

  OBCIĄĆ JAJA cwelowi JA BYM TAKIEGO SKURWYSYNA ZABIŁ pewnie ma małego ciota jakaś, no to gwałci po kątach bo żadna kobieta nie obejrzy sie za posiadaczem szpilki w spodniach

 2. powinni mu chu,,,a idciac i zeby go publicznie wpierdo….i rane mu polewac kwasem solnym co za chuj!! i tak wpadniesz zboczncu!! a dziwne ze policja i psy tropiace nie odnajda frajera po smrodzie butów!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.