bilboard_900x200

Zobacz ile głosów zebrali poszczególni kandydaci

Autor: | Dodano: poniedziałek, 10 Październik, 2011


Jak czytać poniższe tabele?

Nad każdą tabelą znajduje się nr listy i nazwa komitetu wyborczego. Dalej w tabeli mamy nr na liście, nazwisko i imię kandydata, liczbę uzyskanych głosów oraz odsetek uzyskanych głosów spośród wszystkich oddanych.

 

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – Zarejestrowana

1 Hrynkiewicz Józefa 159        – 1,87%
2 Ożóg Stanisław 65          – 0,76%
3 Moskal Kazimierz Marian 1 005     – 11,81%
4 Szlachta Andrzej 69          – 0,81%
5 Pupa Zdzisław Stanisław 105        – 1,23%
6 Wróblewska Krystyna Małgorzata 72          – 0,85%
7 Popiołek Krzysztof Andrzej 17          – 0,20%
8 Błądek Antoni 5            – 0,06%
9 Gołojuch Kazimierz Edward 3            – 0,04%
10 Chmielowiec Zbigniew Michał 21          – 0,25%
11 Draus Ewa Maria 19          – 0,22%
12 Warzecha Jan Marek 2 050      – 24,09%
13 Pakuła-Sacharczuk Anna Zofia 4            – 0,05%
14 Tołpa Mieczysław 7            – 0,08%
15 Rudnicki Roland Antoni 2            – 0,02%
16 Napieracz Maria 9            – 0,11%
17 Sarna Zdzisław Władysław 3            – 0,04%
18 Kazana Renata Ewa 7            – 0,08%
19 Błądek Lidia 7            – 0,08%
20 Łabęcka Alicja Maria 10          – 0,12%
21 Falandys Jan 7            – 0,08%
22 Rojek-Kałek Monika Ewa 26          – 0,31%
23 Fudali Dariusz Jacek 4            – 0,05%
24 Samołyk Genowefa 3            – 0,04%
25 Sulich Edward Józef 2            – 0,02%
26 Sroka Józef 7            – 0,08%
27 Rupar Joanna 7            – 0,08%
28 Wolicki Paweł Grzegorz 330        – 3,88%
29 Kotula Jacek Adam 20          – 0,24%
30 Cypryś Jerzy 23          – 0,27%
Głosów na listę                           –  4 068    – 47,80%



Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza – Zarejestrowana

1 Przewrocki Piotr Marek 32   – 0,38%
2 Kądzielawski Grzegorz Krzysztof 5 0,06%
3 Marciniec Andrzej 16 0,19%
4 Lasota Ernest Andrzej 0 0,00%
5 Lorenc Bogumiła Lucyna 6 0,07%
6 Lelito Ilona Agnieszka 10 0,12%
7 Stawarz Robert 4 0,05%
8 Kołodziej Konrad Piotr 4 0,05%
9 Jasiukiewicz Paweł Dariusz 1 0,01%
10 Pabian Ewa Katarzyna 2 0,02%
11 Dojka Stanisław 2 0,02%
12 Wojtkowska Joanna 4 0,05%
13 Giedrys Bartosz Jakub 2 0,02%
14 Kwolek Faustyna Teresa 1 0,01%
15 Mróz Michał Jan 0 0,00%
16 Miszczak Monika 4 0,05%
17 Liszka Łukasz Antoni 0 0,00%
18 Pająk Krzysztof 4 0,05%
19 Kowal-Środoń Barbara Małgorzata 10 0,12%



Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – Zarejestrowana

1 Kamiński Tomasz Artur 84     – 0,99%
2 Grobel-Proszowska Joanna Irena 6 0,07%
3 Niewczas Marta Agata 14 0,16%
4 Smaczny Józef 5 0,06%
5 Ozimek Julian 3 0,04%
6 Skawiński Stanisław Andrzej 58 0,68%
7 Kuraś Przemysław Piotr 5 0,06%
8 Wołoszyński Leszek 0 0,00%
9 Trawka Wiesława 0 0,00%
10 Tofilski Andrzej Antoni 0 0,00%
11 Czaja Halina 7 0,08%
12 Czajka Anna Magdalena 3 0,04%
13 Biesiadecki Jerzy Jan 1 0,01%
14 Skrzypek Greta Małgorzata 3 0,04%
15 Homa Adam Grzegorz 1 0,01%
16 Walas Zbigniew Stanisław 1 0,01%
17 Sasiela-Błażejczak Halina Małgorzata 1 0,01%
18 Łączny Ryszard 1 0,01%
19 Litwicka-Chmura Lucyna Barbara 1 0,01%
20 Zdzymira Agnieszka Barbara 0 0,00%
21 Dzierżak Antoni 3 0,04%
22 Dabwan Abdul Raqeeb 3 0,04%
23 Kopacz Andrzej Janusz 4 0,05%
24 Inglot Anna Ewelina 4 0,05%
25 Stopa Kazimiera 0 0,00%
26 Gola Zbigniew Andrzej 2 0,02%
27 Radziewicz Małgorzata Alina 3 0,04%
28 Wojnowska Małgorzata Anna 2 0,02%
29 Herba Krystian Tomasz 4 0,05%
30 Tuderek Grzegorz Konstanty 14 0,16%



Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota – Zarejestrowana

1 Dziadzio Dariusz Cezar 132   – 1,55%
2 Smucz Robert Dariusz 17 0,20%
3 Kaczor Roksana Agnieszka 38 0,45%
4 Wojturska-Duda Anna Monika 21 0,25%
5 Pawęzka Sławomir 4 0,05%
6 Walas Andrzej Szymon 14 0,16%
7 Kobylarska Bożena Anna 7 0,08%
8 Czerepak Tomasz Kazimierz 5 0,06%
9 Matłosz Mariusz Kazimierz 0 0,00%
10 Biliński Tomasz Józef 4 0,05%
11 Król-Gierczak Małgorzata Anna  : 42 0,49%
12 Baran Dariusz 6 0,07%
13 Majewski Janusz 9 0,11%
14 Kania Piotr Jan 8 0,09%
15 Rudaś Beata Romana 1 0,01%
16 Jęczmyk Danuta 0 0,00%
17 Partyka Tomasz Łukasz 7 0,08%
18 Skowyra Dorota Magdalena 3 0,04%
19 Sokołowski Mateusz Valgard 2 0,02%
20 Miczołek Ewa Elżbieta 4 0,05%
21 Szlachcińska Natalia 9 0,11%
22 Szczęch Piotr Andrzej 6 0,07%
23 Nowak Damian 18 0,21%
24 Martens Andrzej Tomasz 5 0,06%
25 Budzik Jaromir Piotr 5 0,06%
26 Wróbel Beata Anna 15 0,18%
27 Dąbroś Stanisław Józef 60 0,71%
28 Kania Robert Grzegorz 12 0,14%
29 Leś Piotr 19 0,22%



Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe – Zarejestrowana

1 Bury Jan 40 0,47%
2 Rygiel Wiesław Andrzej 41 0,48%
3 Reguła Andrzej Zygmunt 1 476   – 17,34%
4 Kluz-Zawadzka Jolanta Małgorzata 4 0,05%
5 Chrabąszcz Andrzej 3 0,04%
6 Zaborowski Franciszek 0 0,00%
7 Słupek Edward Józef 3 0,04%
8 Skiba Agata Magdalena 3 0,04%
9 Opaliński Marek 2 0,02%
10 Gnatek Robert Andrzej 3 0,04%
11 Hermaniuk Jan Leszek 0 0,00%
12 Nawrocki Janusz Andrzej 1 0,01%
13 Gołębiowska Ewa Marianna 53 0,62%
14 Misiewska Beata Teresa 0 0,00%
15 Nabrzeski Sebastian 0 0,00%
16 Wróbel Elżbieta Stanisława 3 0,04%
17 Gaweł Renata Józefa 0 0,00%
18 Kramarz Tadeusz Kazimierz 1 0,01%
19 Bator Jerzy Stanisław 0 0,00%
20 Leja Małgorzata 2 0,02%
21 Mączka Maria 247 2,90%
22 Jołda Teresa Halina 2 0,02%
23 Jemioło Maciej Krzysztof 3 0,04%
24 Rękas Sławomir Józef 2 0,02%
25 Balawejder Maria Teresa 0 0,00%
26 Janda Marek Jacek 4 0,05%
27 Ligas Tadeusz 0 0,00%
28 Sokołowska Justyna Mirosława 1 0,01%
29 Piecuch Agnieszka 5 0,06%
30 Gospodarczyk Tadeusz Marian 2 0,02%



Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy – Sierpień 80 – Zarejestrowana

1 Wróbel Jerzy Bogusław 9     – 0,11%
2 Kawalec Małgorzata 1 0,01%
3 Konrad Justyna Maria 0 0,00%
4 Piękoś Paweł Stanisław 2 0,02%
5 Stygar Edyta 3 0,04%
6 Wantuch Renata Natalia 4 0,05%
7 Bawiec Jacek Marek 0 0,00%
8 Berłowski Wiesław Józef 1 0,01%
9 Kozdroń Dorota Anna 1 0,01%
10 Gawłowska Jowita Beata 0 0,00%
11 Wojnarowski Janusz Leszek 0 0,00%
12 Kubicki Marian Józef 4 0,05%
13 Konrad Jolanta Elżbieta 0 0,00%
14 Rączy Mariusz Wojciech 0 0,00%
15 Wójcikiewicz-Rutka Bogusława   : 0 0,00%
16 Pikos Kazimierz 0 0,00%
17 Ablamowicz Aneta Anna 1 0,01%
18 Ostrowski Zenon Leszek 0 0,00%
19 Bogdan Halina Stanisława 0 0,00%
20 Bendkowski Dawid Paweł 1 0,01%



Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP – Zarejestrowana

1 Rynasiewicz Zbigniew Franciszek 119    – 1,40%
2 Skowrońska Krystyna 245 2,88%
3 Butryn Renata Celina 96 1,13%
4 Poręba Marek Zbigniew 18 0,21%
5 Pluta Mirosław Stanisław 26 0,31%
6 Stępień Danuta Waleria 8 0,09%
7 Ożóg Krzysztof 14 0,16%
8 Nowak Marcin Mieczysław 247 2,90%
9 Gwizdak Stanisław Jan 2 0,02%
10 Czwal Sławomir Mariusz 2 0,02%
11 Cynkar Sławomir Tadeusz 4 0,05%
12 Deręgowski Marcin 2 0,02%
13 Miąso Krzysztof Piotr 12 0,14%
14 Gdula Krystyna 4 0,05%
15 Żurek Agnieszka 527 6,19%
16 Barnaś Mariusz Andrzej 2 0,02%
17 Adamus Stanisław Dariusz 0 0,00%
18 Kropornicki Janusz 1 0,01%
19 Czekierda-Stamenkovic Jolanta Lucyna 1 0,01%
20 Ziarnik Jan 1 0,01%
21 Fila Robert 3 0,04%
22 Błotko Violetta Maria 0 0,00%
23 Szewczyk Mariusz Krzysztof 193 2,27%
24 Buczko Marzena Maria 3 0,04%
25 Kawik Józef Jan 2 0,02%
26 Nowicka Halina Zofia 7 0,08%
27 Łęgowiecka-Bajda Maria Zuzanna 2 0,02%
28 Kardyś Paweł Andrzej 2 0,02%
29 Karkut Michał 2 0,02%
30 Kubas-Hul Teresa Krystyna 17 0,20%



Lista nr 8 – Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera – Zarejestrowana

1 Szostek Roman 1    – 0,01%
2 Walicka Marzena Iwona 0 0,00%
3 Chmura Józef Czesław 2 0,02%
4 Jankowski Tomasz Dariusz 1 0,01%
5 Rzucidło Łukasz 0 0,00%
6 Potocki Ryszard Zbigniew 0 0,00%
7 Górecka Maria Barbara 0 0,00%
8 Wyroba Maria Antonina 2 0,02%
9 Łabuz Jan 0 0,00%
10 Kaplita Anna Elżbieta 0 0,00%
11 Maj Zofia Alicja 1 0,01%
12 Kowal Janusz Andrzej 0 0,00%
13 Lalowicz Krzysztof Bogusław 0 0,00%
14 Socha Halina 1 0,01%
15 Kusiak Jarosław Waldemar 0 0,00%
16 Potocka Maria Elżbieta 0 0,00%
17 Kontek Walenty 0 0,00%
18 Socha Janusz 1 0,01%
19 Rajwer-Pastuła Małgorzata Anna 0 0,00%



Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke – Zarejestrowana

1 Bizoń Tomasz Krzysztof 62 0,73%
2 Zarębski Waldemar 2 0,02%
3 Walicki Lech Karol 4 0,05%
4 Matecka Joanna Danuta 4 0,05%
5 Witek Mariusz Piotr 1 0,01%
6 Świeżawska Klaudia Karolina 2 0,02%
7 Kapustka Sławomir Marek 3 0,04%
8 Żurawska Beata Anna 3 0,04%
9 Skręt Wojciech Jan 4 0,05%
10 Krzemieniecka Natalia Julia 2 0,02%
11 Rykała Grzegorz Wojciech 0 0,00%
12 Czajka Monika Iwona 3 0,04%
13 Ossoliński Mariusz Jerzy 1 0,01%
14 Pukas Magdalena 3 0,04%
15 Żygadło Piotr 1 0,01%
16 Kamycki Zdzisław 0 0,00%
17 Trojan Ewelina 5 0,06%
18 Kocur Piotr Maciej 0 0,00%
19 Kapustka Daniel Adam 0 0,00%
20 Chmura Joanna Patrycja 4 0,05%
21 Koguc Mateusz 2 0,02%
Głosów na listę 106  – 1,25%



Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawica – Zarejestrowana

1 Romaniuk Bogdan Piotr 3 0,04%
2 Zięba Tadeusz Mikołaj 1 0,01%
3 Trojnar Maria Anna 0 0,00%
4 Domarski Rafał Jan 0 0,00%
5 Podgórska Lucyna Józefa 0 0,00%
6 Hołówko Zbigniew 0 0,00%
7 Zając Kryspin Jan 0 0,00%
8 Jagustyn Elżbieta Czesława 0 0,00%
9 Szmyd Jan 0 0,00%
10 Wąsik Stanisław 14   – 0,16%
11 Kościelny Lesław Andrzej 0 0,00%
12 Kapica Andrzej 3 0,04%
13 Ciepielowski Antoni 0 0,00%
14 Patruś Grzegorz 0 0,00%
15 Rutczyńska Władysława Jadwiga 0 0,00%
16 Walat Aleksander 0 0,00%
17 Kieler Mirosław Stanisław 0 0,00%
18 Rybak Marcin Kosma 0 0,00%
19 Tokarz Daniel Grzegorz 0 0,00%
20 Tęcza Krystyna Teresa 2 0,02%
21 Michno Dorota Katarzyna 0 0,00%
22 Pięta Andrzej 0 0,00%
23 Cieślachowska Natalia Anna 0 0,00%
24 Książek Jolanta Matylda 0 0,00%
25 Orłowski Radosław 0 0,00%
26 Porada Urszula Elżbieta 0 0,00%
27 Helwin Wiktoria 1 0,01%
28 Walat Wiesław Jan 0 0,00%
Głosów na listę 24 0,28%


Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.