bilboard_900x200

Współpraca

 

Jeśli chcesz pomóc w rozwoju Dębiczanina, a nie wiesz jak to zrobić, poniżej podajemy kilka przykładów:

 

1. Zostań redaktorem/dziennikarzem obywatelskim.
Jeśli masz swoją wizję jak redagować dany dział wiadomości, np.: sport, polityka, kultura… lub chcesz po prostu pisać i publikować u nas swoje artykuły to koniecznie do nas napisz na maila : debiczanin.pl@gmail.com.


2. Wiesz o jakiejś akcji, wydarzeniu, chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem – pisz! Daj nam cynk. Jeśli chcesz publikować okazjonalnie? – przesyłaj swoje artykuły, zdjęcia, filmy na maila : debiczanin.pl@gmail.com.


3. Organizujesz jakąś imprezę? potrzebujesz patronatu medialnego? Sprawdź naszą ofertę: Patronat medialny Dębica


4. Kliknij „+1” oraz „Lubię to!” – na stronie z prawej (by kliknąć +1 musisz mieć gmaila, w drugim przypadku facebooka).


5. Kup reklamę w naszym portalu. Przy stałej współpracy możliwe upusty. Istnieje możliwość również wymiany reklam. Kliknij aby zapoznać się z naszym cennikiem: Reklama Dębica


6. Zamieszczaj linki do naszej strony i jej podstron wszędzie gdzie to tylko możliwe. Umieść go na swojej stronie internetowej, blogu, w serwisach społecznościowych. http://www.debiczanin.pl/


7. Interesuje nas WSZYSTKO co jest związane z Dębicą. Chętnie przyjmiemy informacje, pamiętniki, pamiątki, zdjęcia, widokówki, książki, i inne materiały z nią związane.


8. A może nie masz swojej strony internetowej? Chętnie stworzymy dla Ciebie taką stronę. Napisz uzgodnimy szczegóły.