Autor: | Dodano: sobota, 04 Czerwiec, 2011

Dziś Wisłoka pewnie pokonała Żurawiankę 3:0.

Bramki strzelili:
1:0 Mariusz Wolański 8 min.
2:0 Kamil Adamczak 41 min.
3:0 Kamil Adamczak 48 min.

Zasłużone zwycięstwo 3:0 odnieśli dziś piłkarze Wisłoki w meczu z Żurawianką. Wynik otworzył Mariusz Wolański, którego strzał z około 30 metrów można określić zwrotem „stadiony świata”. Piłka wylądowała w okienku bramki Ciska nie dając mu żadnych szans.

Dobry początek mógł szybko stracić na impecie. Niedługo później Orzech faulował w naszym polu karnym i arbiter podyktował jedenastkę. Świetną interwencją popisał się Grzesiek Flasza i obronił strzał Pilawy odbijając piłkę zmierzającą do bramki tuż przy prawym słupku. To był moment kiedy Żurawianka mogła z nami nawiązać równorzędną walkę. Szczęście zostało jednak po naszej stronie.

W 41 minucie świetnym rajdem prawym skrzydłem popisał się Kamil Zięba. Wyłożył piłkę nadbiegającemu w pole karne Kamilowi Adamczykowi, który efektownie umieścił piłkę w bramce!

Zaraz po przerwie bliźniacza akcja Kamila Zięba, który znowu świetnie obsłużył Kamila Adamczaka i jest 3:0. W 67 minucie mogło i powinno być 4:0, ale rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Mikulski. Tym razem świetną obroną popisał się Cisek. Do końca meczu mieliśmy jeszcze okazje na podwyższenie wyniku ale zawodziła skuteczność. Cieszy wysokie zwycięstwo tym bardziej, że za kartki pauzowali Tomek Barycza i Mariusz Cichosz. Z gry w Wisłoce zrezygnował Damian Pyskaty.

Wisłoka: Flasza, Galas, Mikulski, Bielatowicz, Rokita, Augustyn (64. Wyszyński), Michał Wolański, Mariusz Wolański, Orzech, Zięba, Adamczak (76. Klich).

Sędziowali: Mariusz Antosz jako główny, Sylwester Rolek, Mariusz Koper (Tarnobrzeg).

Widzów: około 250.