bilboard_900x200

Wisłoka – Stal Nowa Dęba 3:1 (0:1)

Autor: | Dodano: sobota, 09 Październik, 2010


Zwycięstwem 3:1 zakończył się mecz Wisłoki ze Stalą Nowa Dęba.
Pierwsza połowa to w miarę wyrównana gra ze wskazaniem na gości, którzy potrafili stwarzać sobie sytuacje bramkowe. Ukoronowaniem ich starań była sytuacja z doliczonego czasu pierwszej połowy kiedy to Cichosz tak niefortunnie wybijał piłkę w bezpośrednim zagrożeniu, że futbolówka wpadła pod nogi Urbaniaka, który nie miał innego wyjścia jak skierować ją do pustej bramki.

Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy mieliśmy szansę na wyrównanie. Tomek Barycza nie wykorzystał jednak rzutu karnego. Bramkarz gości wyczuł jego intencje i obronił jedenastkę.
Na wyrównanie przyszło nam więc poczekać aż do 69 minuty. Potężnym strzałem z rzutu wolnego popisał się kolejny raz Mariusz Wolański. Jego uderzenie z ponad 30 metrów zaskoczyło Kunata . Sytuacja podobna do meczu z Rzemieślnikiem jednak tym razem piłka wpadła do dolnej części bramki.
10 minut później zrehabilitował się Tomek Barycza. Wychodząc sam na sam przelobował bramkarza gości i dał nam prowadzenie.
W 81 minucie wynik meczu ustalił Adrian Augustyn. Po ładnej akcji razem z Tomkiem Baryczą znaleźli się przed golkiperem Stali co zakończyło się podwyższeniem rezultatu.
W końcówce meczu doskonałe okazje miał jeszcze Aleksander Klich. Niestety dwukrotnie w sytuacji sam na sam nie potrafił strzelić gola.
Mecz zakończył się naszym zwycięstwem i tylko to się liczy. Nasi piłkarze wreszcie pokazali charakter i mimo tego, że przegrywaliśmy do przerwy, mimo niewykorzystanego karnego 3 punkty w końcu zostały na Parkowej.
Gratulacje!

WISŁOKA: Flasza, Galas, Cichosz, Piłat, Wyszyński – Mariusz Wolański, Michał Wolański, Rokita, Augustyn, Zięba (66. Klich), Barycza (89. Cyza).

STAL: Kunat, Szurgociński, Pastuła, Serafin, Dudek – Nowak, Dudziak, Uznański (84. Marut), Kowal, Milanowski (46. Diektiarenko), Urbaniak.

SĘDZIOWALI: Michał Zięba oraz Miszko Sobczak i Marcin Grzyb (Rzeszów).

ŻÓŁTE KARTKI: Serafin, Uznański

Widzów: około 250.

Źródło: www.wisloka.debica.net

Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.