bilboard_900x200

W sobotę gramy ze Stalą Nowa Dęba

Autor: | Dodano: piątek, 08 Październik, 2010

W sobotę 9 października na Parkowej 1 Wisłoka podejmować będzie Stal Nowa Dęba. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.
Będzie to kolejny ciężki mecz Biało-Zielonych. W bieżącym sezonie nasi piłkarze grają poniżej oczekiwań kibiców i po 9 rozegranych meczach mają na koncie zaledwie 10 punktów. Tak skromny dorobek sprawia, że w tabeli Wisłoka jest tuż nad strefą spadkową i zajmuje odległe 13 miejsce. Po spadku do IV ligi kibice mieli nadzieję na nawiązanie walki o powrót do III ligi, jednak rzeczywistość okazała się brutalna. Nasza drużyna oparta na młodzieży nie jest w stanie nawiązać walki o czołowe miejsca w tabeli równocześnie na pewno stać nas na więcej niż walka o ligowy byt.

Wisłoka musi w końcu zacząć wygrywać i pokazać kibicom, że potrafi grać skutecznie i efektownie. Musimy oddalić się od strefy spadkowej. Zwłaszcza u siebie musimy zacząć zdobywać punkty.
Naszym sobotnim rywalem jest Stal Nowa Dęba. Po 9 rozegranych meczach Stal ma swoim koncie 15 punktów i zajmuje 6 miejsce w tabeli. Teoretycznie więc to goście będą faworytem w meczu z Wisłoką. Mimo tego wszyscy liczymy na przełamanie naszych piłkarzy i pokonanie Stali. Trzeba zacząć wygrywać. Zwłaszcza na Parkowej nasi muszą odzyskać skuteczność i pewność siebie!
W ostatniej kolejce Wisłoka zremisowała 0:0 w Nisku, a Stal Nowa Dęba zremisowała również bezbramkowo u siebie ze Strumykiem Malawa.

SOBOTA – 9 PAŹDZIERNIK GODZINA 15:00 – PARKOWA 1 – ZAPRASZAMY!

MKS Stal Nowa Dęba została założona w 1953 roku. Barwy: żółto-niebieskie. Największe sukcesy piłkarzy Stali to: III liga – 1981/82 – 7 miejsce, 1/16 finału Pucharu Polski – 1979.

Nowa Dęba – miasto w województwie podkarpackim, w powiecie tarnobrzeskim, siedziba władz miejsko-wiejskiej gminy Nowa Dęba. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa tarnobrzeskiego. Miasto liczy około 11,5 tys. mieszkańców.
Z Nowej Dęby do Dębicy jest około 70 km.

Poniżej pełny zestaw par 10 kolejki:

9 październik
WISŁOKA – Stal Nowa Dęba
Żurawianka – Strumyk
Zaczernie – Sokół
Czarni – Pogoń
JKS – Orzeł

10 październik
Crasnovia – Rzemieślnik
Kolbuszowianka – Kańczuga
Piast – Lechia

Źródło: www.wisloka.debica.net

Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.