bilboard_900x200

W sobotę gramy z Rzemieślnikiem

Autor: | Dodano: piątek, 26 Sierpień, 2011


W najbliższą sobotę 27 sierpnia o godzinie 17:00 Wisłoka zmierzy się na własnym boisku z Rzemieślnikiem Pilzno. To trzeci z rzędu mecz na stadionie przy Parkowej 1 i teoretycznie najtrudniejszy sprawdzian biało-zielonych w tym sezonie.

Rzemieślnik to solidna i doświadczona drużyna. W ubiegłym sezonie mając mocniejszy skład niż obecnie dwukrotnie przegraliśmy z drużyną z Pilzna (1:2 w Dębicy i 3:1 w Pilźnie).

W tym sezonie Rzemieślnik nadal dysponuje mocną kadrą, a nasza drużyna znowu została siłą rzeczy odmłodzona.

W ostatniej kolejce Rzemieślnik zremisował u siebie ze Stalą Nowa Dęba 1:1, a Wisłoka podzieliła się punktami z Czuwajem Przemyśl remisując 2:2.

Po trzech rozegranych spotkaniach Rzemieślnik ma na koncie 5 punktów, a Wisłoka zaledwie 2 oczka.

Przykro to przyznać, ale faworytem sobotniego meczu są goście. Nie ma jednak co załamywać rąk. Wynik meczu jest otwarty i wszyscy kibice Wisłoki liczą na niespodziankę w postaci pierwszego zwycięstwa w sezonie.

Ludowy Klub Sportowy Rzemieślnik Pilzno został założony w 1995 roku. Barwy: biało-czerwone. Największym sukcesem klubu z Pilzna jest jak do tej pory gra w IV lidze.

Pilzno to miasto w woj. podkarpackim, w powiecie dębickim, w Dolinie Dolnej Wisłoki. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Pilzno. Za czasów I Rzeczypospolitej od połowy XV w. do 1772 r. stolica powiatu pilzneńskiego w województwie sandomierskim. Przed 1945 rokiem Pilzno należało do województwa krakowskiego, po zakończeniu II wojny światowej weszło w skład nowo utworzonego województwa rzeszowskiego. Miasto było pod zaborem austriackim w czasie rozbiorów Polski. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa tarnowskiego.
Według danych z 1 stycznia 2009 miasto miało 4535 mieszkańców.

Poniżej pełny zestaw par 4 kolejki:

sobota 27 sierpnia
WISŁOKA – Rzemieślnik godzina 17:00
Stal Nowa Dęba – JKS 1909 Jarosław
Crasnovia Krasne – Czarni Jasło
Pogoń Leżajsk – Sokół Nisko

niedziela 28 sierpnia
Żurawianka – LZS Turbia
Resovia II – Piast Tuczempy
Igloopol – Orzeł Przeworsk
Cosmos Nowotaniec – Czuwaj PrzemyślŹródło: wisloka.webd.pl

Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.