bilboard_900x200

Sympozjum Innowacje – Mielec`2010 (bezpłatne)

Autor: | Dodano: poniedziałek, 10 Styczeń, 2011


Materiał promocyjny dostarczony przez organizatorów sympozjum:

Tylko kilka dni dzieli nas od ważnego wydarzenia, pierwszego na Podkarpaciu Sympozjum Innowacje. Już dziś zaplanuj czas, aby w najbliższy piątek, 14 stycznia znaleźć się w Hotelu Polskim. Weź udział w pokazach i prezentacjach. Zobacz, jakie cechy mają innowacyjne produkty. Dekoratorstwo? Wykończenia wnętrz? Budownictwo ogólne? Armatura? Okna i dachy? Techniki zastosowań? Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. I to bezpłatnie.

Przygotowania do Sympozjum trwały od kilku miesięcy. Już na samym początku, współorganizatorom wydarzenia: Zespołowi Psychologów Biznesu Wyszkoleni.pl i firmie Termico z Mielca udało się przekonać Podkarpacką Izbę Inżynierów Budownictwa do Patronatu Honorowego, co nadało temu Sympozjum wyjątkową rangę. Wspólnie dokonano selekcji firm, które wykonają wykłady i prezentacje. Wszystko zostało podporządkowane jedynemu celowi: pokazaniu, że warto korzystać z nowoczesnych i innowacyjnych produktów oraz korzystnie jest stawiać na jakość relacji z konsumentami przez uczciwe i zaangażowane praktyki biznesowe.

Mielec – dobry wybór

– A dlaczego wszystkie duże wydarzenia miałyby się odbywać w największych miastach? Taki właśnie mieliśmy cel, aby małe i średnie miejscowości również mogły gościć tego rodzaju imprezy. Weźmy Mielec, Kolbuszową, Szczucin, Busko, a robi nam się z tego grubo ponad 100 tysięcy ludzi, którzy również chcą mieć dostęp do najnowszej wiedzy technicznej, czy innowacji z pierwszej ręki – komentuje Dariusz Wieteska, współorganizator Sympozjum z Zespołu Psychologów Biznesu Wyszkoleni.pl

– Sympozjum naukowe i społeczne w budownictwie to jedna sprawa. Zachęcam do przyjścia, każdy przecież gdzieś mieszka i to jest cenne doświadczenie podejrzeć, na co zwracać uwagę w dekoracjach, czy budownictwie albo armaturze. Druga sprawa to lokalizacja tego wydarzenia, pierwsze takie Sympozjum w naszym rejonie i to bezpłatnie. Trzecia, równie ważna to zaangażowanie lokalnych mediów, a także wsparcie ze strony stabilnego banku – dodaje Andrzej Jędrychowski z Zarządu Termico Sp. z o.o.
Co na Sympozjum?

Wszystko zaczyna się już o godz. 10:00 (piątek, 14 stycznia) powitaniem i drobnym poczęstunkiem, później nastąpi m.in. wręczenie Certyfikatu Jakości Obsługi HQ+ firmie Termico (to drugi Współorganizator Sympozjum), która od ponad 10 miesięcy wdrażała najnowsze modele zarządcze w obsłudze klienta. Dalej już tylko żywe Sympozjum, pokazy i prezentacje, Dzień Otwarty Budownictwa, wykłady i wiele możliwości nawiązania relacji handlowych, czy uzyskania porad budowlanych.

Wśród nowatorskich, innowacyjnych produktów i rozwiązań, które zostaną omówione na Sympozjum w części prezentacyjnej, będą m.in. bardzo trwałe elementy elewacji zewnętrznej Exterior (dostępne już także w Mielcu), które zyskały uznanie Instytutu Techniki Budowlanej oraz były prezentowane jako wzór innowacji m.in. na polskich uczelniach technicznych. Innym bardzo ciekawym rozwiązaniem są płyty meblowe odporne na wilgoć albo uznane na świecie tzw. powłoki Reflex na ceramice użytkowej. – Sympozjum Innowacje nie da się porównać z żadnym wydarzeniem, które kiedykolwiek odbyło się na Podkarpaciu. Targi to głównie prezentacje i oferty handlowe, szkolenia dla wykonawców są typowo techniczne, tymczasem Sympozjum niesie ze sobą przede wszystkim wartość edukacyjną dla społeczności, która zyskuje możliwość poznania innowacji w praktyce – dodaje Janusz Magura z Zarządu Termico, jeden z organizatorów i pomysłodawca Sympozjum.
Koniec wydarzenia po godzinie 18.

Coś extra

Dzięki uprzejmości mieleckiego oddziału Multibanku udało się zaprosić na Sympozjum Mistrza Świata Baristów – w przerwach między setami Sympozjum delektuj się pyszną kawą przyrządzaną przez najlepszego specjalistę.

Zapraszamy – wejście i udział bezpłatne
14 stycznia 2011, Hotel Polski*** w Mielcu, ul. Biernackiego 12.

Organizatorzy dziękują za okazane wsparcie Podkarpackiej Izbie Inżynierów Budownictwa oddziałowi Multibanku w Mielcu oraz patronom medialnym.Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.