bilboard_900x200

Skromne zwycięstwo w Mielcu

Autor: | Dodano: sobota, 30 Kwiecień, 2011


0:1 Pisarek 52 min.

Stal: Galary – Kochanik, Wójcik, B.Krzystyniak, J.Radłowski, Kozak, Wilk, Jamróz, B .Radłowski (80.Iwanicz), Miłoś, Kusak (40.P.Krzystyniak)

Igloopol: Psioda – Hendzel, Brzostowski, Chmiel, Mitręga, Skarbek (86.Dzięgiel), Saletnik, Socha, Janasiewicz, (89.Siwula), Machnik, Pisarek (88.Mitan)

Stali II Mielec po golu Sebastiana Pisarka przegrała wczoraj u siebie z Igloopolem Dębica 0:1, Morsy po remisie Startu Wola Mielecka z Ikarusem Tuszów Narodowy umocniły się na pozycji lidera, zwiększając swoja przewage do ośmiu oczek nad Startem.

O pierwszej połowie tego meczu należy napisać że się odbyła, ponieważ na boisku panował chaos, a grą rządził przypadek. W drugiej odsłonie po reprymendzie trenera Klisiewicza stroną przeważającą, grającą szybciej i dynamiczniej był Igloopol. Nasza drużyna dużo agresywniej zaatakowała rywala stwarzając sobie kilka wyśmienitych okazji do zdobycia gola. Już po kilku minutach drugiej połowy na prowadzenie Igloopol wyprowadził Pisarek, który doszedł do prostopadłej piłki zagranej przez Machnika, minął obrońców i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy. Jak się okazało była to jedyna bramka w meczu.

Wynik spotkania mógł jeszcze dwukrotnie głową podwyższyć Adrian Brzostowski. Pierwszy raz w 64 min. po rzucie rożnym egzekwowanym przez Saletnika minimalnie przestrzelił nad bramką. Kolejną „setkę” Brzostowski zmarnował 10 min później. Morsy w tym czasie wykonywały rzut wolny na wysokości szesnastki z prawej strony boiska. Centrę Saletnika głową przedłużył Pisarek, a „Brzostii” z najbliższej odległości trafił wprost w bramkarza. Stal ten mecz kończyła w dziesiątkę, po tym jak boisko za drugą żółta kartkę musiał opuścić jeden z ich zawodników. Sytuacja ta podcięła skrzydła gospodarzom i Igloopol wrócił z tarczą do Dębicy przywożąc kolejne 3 pkt.

Kolejny mecz przyjdzie nam zagrać już w najbliższy wtorek 3 maja o godz. 17:00 w Dębicy z Czarnovią Czarna Tarnowska.


Źródło: www.igloopol.info

Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.