bilboard_900x200

Rozbudowa Galerii Raj przebiega zgodnie z planem

Autor: | Dodano: sobota, 18 Luty, 2012


Rok 2012 przyniósł w Galerii Raj liczne zmiany. Ten najdłużej działający obiekt handlowy w Dębicy jest w trakcie rozbudowy – w lutym zostaną zakończone kolejne prace adaptacyjne. Obecnie trwa wykańczanie wnętrz i oddawanie lokali najemcom. Zakończenie prac przewidziane jest na drugi kwartał br (tj. 2012).

Trwają prace budowlane związane z modernizacją oraz rozbudową Galerii Raj w Dębicy. Obecnie inwestycja spółki IVS Grupa wkracza w kolejny etap wykończenia wnętrz i przekazywania lokali. Zakończono wykonywanie konstrukcji stalowej, płyty betonowej obiektu, prac dekarskich, instalacyjnych oraz związanych z rozbudową parkingu, który po otwarciu pomieści 700 samochodów.

„Obecnie trwa układanie płytek posadzkowych w części starego obiektu i nowej hali. W części funkcjonującej oraz rozbudowanej wykańczane są pasaże i toalety publiczne. Wykonywane są podziały utworzonych, nowych lokali oraz prace związane z uruchomieniem bezpieczeństwa dla całego obiektu.” – mówi Bartłomiej Gajda, koordynator ds. marketingu i PR IVS Grupa.

Prace budowlane związane z rozbudową obiektu są realizowane zgodnie z harmonogramem. Po zakończeniu prac Galeria Raj zwiększy swoją powierzchnię z 13 500 m2 do 21 000 m2. „Projekt Galerii Raj zakłada stworzenie wnętrz o intrygującym designie, którego istotą jest stworzenie klimatu przestronnej, miejskiej galerii handlowej” – mówi Bartłomiej Gajda. Zapowiedzią jej nowej „twarzy” są już dziś widoczne jasne i przestronne pasaże. Wyjątkowym, nowopowstałym miejscem w Galerii Raj będzie plac centralny z przeszkloną kopułą – punkt docelowy dla przestrzeni pasażowych i miejsce spotkań klientów. Plac ten stanie się sercem Galerii, w którym będzie skupione życie dębickiej społeczności. „Chcemy, by tam tętniło życie galerii – niczym na gwarnym ryneczku miasta. Planujemy organizować w tym centralnym miejscu wydarzenia rozrywkowe i charytatywne. Z pewnością będzie ciekawie i różnorodnie – tak jak… w raju” – dodaje przedstawiciel inwestora. Ponadto, w planowanych koncepcjach architektonicznych galerii przewidziano przestrzeń dla najbardziej wymagających klientów: osób niepełnosprawnych oraz rodziców z dziećmi. Odpowiednio dostosowane toalety i miejsca parkingowe sprawią, że każdy kto odwiedzi centrum handlowe poczuje się w nim komfortowo.

IVS Grupa Sp. z o. o. – właściciel Galerii Raj – powstała w 1997 roku. Przedmiotem działalności firmy jest realizacja oraz kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Spółka specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych miejscowościach, zgodnie z nowoczesnym trendem dążącym do wspierania lokalnego biznesu, tak by odpowiadały jednocześnie na zapotrzebowanie lokalnych społeczności. Oprócz Galerii Raj, IVS Grupa posiada także Galerię Aura w Mielcu, a w najbliższym czasie planuje kolejne inwestycje.

Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.