bilboard_900x200

Policjanci zatrzymali niebezpiecznych awanturników

Autor: | Dodano: czwartek, 03 Styczeń, 2013

Policjanci zatrzymali sprawców dwóch krwawych awantur, do jakich doszło w sylwestrową noc na Podkarpaciu. Obaj byli pijani, obaj próbowali uciekać przed odpowiedzialnością. Starszy z zatrzymanych ugodził nożem swoich synów, młodszy zadał kilkadziesiąt razów nożem swojej znajomej.

Wczoraj o godzinie 21.30 z pogotowia ratunkowego w Dębicy napłynął sygnał o krwawej awanturze, do jakiej miało dojść w jednym z domów w Paszczynie. Dyżurny skierował tam patrol. Policjanci ustalili, że awantura była efektem sprzeczki między ojcem a synami. Ojciec zranił obu nożem. Jeden jest poważnie ranny, stracił sporo krwi, drugi doznał powierzchownych obrażeń. 59-letni mężczyzna, który zadał synom ciosy nożem, uciekł. Policjanci zatrzymali go kilka godzin później w efekcie poszukiwań. Miał 0,84 promila alkoholu. Przebywa w policyjnym areszcie.

Minionej nocy, około godziny 23.30 dyżurny komendy Policji w Leżajsku odebrał telefon od mężczyzny, który poprosił o interwencję wobec swej znajomej. Bełkocząc nie potrafił sprecyzować, o co chodzi, mówił, że kobieta potrzebuje pomocy. Kilka chwili później policjanci byli już pod adresem, który podał mężczyzna. W domu leżała 17-letnia kobieta, mocno zakrwawiona. Była przytomna, miała widoczne rany. Policjanci udzielili jej pierwszej pomocy i wezwali pogotowie.

Policjanci wespół z prokuratorem wstępnie ustalili, że kobieta została kilkadziesiąt razy uderzona nożem przez mężczyznę, który dzwonił później na Policję. Doszło miedzy nimi do nieporozumień.

Kobieta trafiła do szpitala, jest ciężko ranna. Mężczyznę, który próbował uciec, policjanci zatrzymali opodal domu, w którym doszło do awantury. Był pijany, miał niemal dwa promile alkoholu. Jest to 22-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Policjanci wespół z prokuraturą ustalają szczegóły obu zdarzeń.

Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.