bilboard_900x200

Piąty Rodzinny Piknik Ekologiczny w Latoszynie

Autor: | Dodano: poniedziałek, 02 Lipiec, 2012

[singlepic id=96 w=320 h=240 float=left]Wczoraj tj. 1 lipca 2012 roku odbył się Piąty Rodzinny Piknik Ekologiczny w Latoszynie. Zabawa trwała od godziny 15:00 do godziny 19:00. Na pikniku zgromadzili się uczniowie, rodzice, nauczyciele, mieszkańcy Latoszyna i Dębicy. W tym dniu na piknik przybyli również zaproszeni goście wójt gminy Dębica Pan Stanisław Rokosz i jego zastępca Zdzisław Siwula.

Na sali gimnastycznej zostały przygotowane przez uczniów „Targi Zdrowej Żywności”. Można było zakupić wspaniałe ciasta, galaretki, sałatki, soki oraz wiele zdrowych rzeczy w sam raz na upalny dzień. Rozstawione stolików i ogólny wystrój sali przygotowany przez uczniów pod opieką pani Bożeny Szebli i Ewy Kwolek pozwalał stworzyć rodzinną atmosferę, która panowała w tym dniu.

Przed szkołą była rozłożona scena na której można było zobaczyć wspaniałe występy dzieci z klas podstawowych i gimnazjum, scenki z pojedynkami rycerskimi, układy taneczne przygotowane przez uczniów szkoły w Latoszynie i szkoły tańca w Dębicy. Za szkołą najmłodsi mogli odbyć przejażdżkę na kucyku, a także wziąć udział w konkursie rysowania. Dla starszych uczniów zostały zorganizowane różne zawody sportowe z nagrodami między innymi rzut do kosza i rzut do tarczy. Obok boiska szkolnego było stoisko z losami, balony z helem, wata cukrowa i trampolina. Na szkolnym dziedzińcu były rozdawane kiełbaski z grilla i soki.

Pod koniec pikniku ekologicznego został rozegrany towarzyski mecz piłki siatkowej po miedzy Sołectwem Latoszyn a Gmina Dębica. Program artystyczny przygotowała Pani Elżbieta Szczygiełek i Pani Małgorzata Skóra. Za nagłośnienie i oprawę muzyczną na Pikniku odpowiedzialny był Pan Robert Czuchra. Konkursy sportowe z nagrodami zostały przygotowane i przeprowadzone przez Pana Roberta Gawlika, Pana Alfreda Zagórskiego. Całe spotkanie odbyło się we wspaniałej atmosferze, goście z pewnością wrócili do domów zadowoleni z pikniku choć przez cały czas trwania występów towarzyszył im straszny upał.

Karolina Grych

[nggallery id=9]

Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.