bilboard_900x200

Krynica za mocna

Autor: | Dodano: niedziela, 02 Grudzień, 2012

Dębiccy hokeiści po zaciętym meczu nie dali rady ekipie z Krynicy. Mecz rozgrywany w niedzielę 25.11.12 w ramach rozgrywek II Ligi Hokeja na Lodzie zakończył się wynikiem 6:12. Od samego początku zawodnicy zaprezentowali kibicom wspaniałe widowisko, mecz toczony był w bardzo szybkim a kibice mogli się czuć jakby byli na meczu I Ligi. Na początku pierwszej tercji gospodarze ruszyli mocno do ataku jednak mimo tego że to oni częściej przebywali pod bramką rywali i jako pierwsi wyszli na prowadzenia pierwsza tercja zakończyła się niekorzystnym wynikiem 2:4. Druga odsłona na samym początku znów należała do gospodarzy, dębiczanie potrzebowali zaledwie minuty i trzech sekund aby wyrównać wynik spotkania lecz mimo wyrównanego meczu w dalszej części tercji słaba dyspozycja i kontuzja bramkarza gospodarzy dała się we znaki co spowodowało, że kryniczanie zaaplikowali jeszcze 5 bramek i do szatni zeszli prowadząc 9:4. W ostatniej tercji dębiccy hokeiści próbowali jeszcze odrobić straty jednak drużyna z Krynicy pewnie kontrolowała wyniki spotkania. Mecz pokazał że drużyna z Krynicy która nie tak dawno występowała w I Lidze i Ekstraklasie i tylko z powodów finansowych gra w rozgrywkach 2LHnL jest jak najbardziej w zasięgu Dębickich hokeistów, gdyby nie słabsza dyspozycja bramkarza spowodowana urazem wynik spotkania mógłby być zupełnie inny. Kolejne spotkanie przed własną publicznością z drużyną z Krynicy dębiczanie rozegrają już 2 grudnia o godzinie 19:00.

UKH Cheeloo Dębica – KKH Kaszowski Krynica 6:12 (2:4, 2:5, 2:3)

1:0 Wiktor Michał 3:43

1:1 Brocławik Robert 5:43

1:2 Biskup Krzysztof (Pach Piotr) 14:18

1:3 Kruczek Maciej 16:59

1:4 Kaszowski Daniel 19:07

2:4 Hućko Dawid (Wituszyński Radosław) 19:54

3:4 Szwed Jacek (Zgoda Grzegorz) 20:47