bilboard_900x200

Konsultanci ślubni – czy ta współpraca się opłaca?

Autor: | Dodano: sobota, 04 Czerwiec, 2011

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu większości kobiet. Od dzieciństwa wiemy jak ten dzień ma wyglądać. Jednak w chwili, gdy to wydarzenie staje się realne, zdajemy sobie sprawę, że zaplanowanie takiego przedsięwzięcia nie należy do najłatwiejszych. Dlatego w ostatnim czasie w Polsce w tej kwestii narzeczeni korzystają z usług konsultanta ślubnego.

Gdzie szukać dobrego konsultanta ślubnego?

Aby być zadowolonym z usług konsultanta należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim konsultant ślubny powinien być osobą doświadczoną, która zadba o wszystkie zachcianki Młodej Pary. Ważne jest, aby nasz konsultant należał do stowarzyszenia zrzeszającego konsultantów ślubnych. Może on też być pracownikiem firmy zajmującej się wynajmem konsultantów ślubnych. W takim wypadku Młodzi przed podjęciem decyzji, mogą zapoznać się z rekomendacją danej firmy, by upewnić się, że dokonają właściwego wyboru. Pamiętajmy, że w końcu ślub szczecin bierzemy tylko raz w życiu.

Ile kosztuje zatrudnienie konsultanta ślubnego?

Może wydawać się, że tego typu usługi są bardzo kosztowne. Konsultanci zazwyczaj pobierają określony procent całego budżetu wesela. Ale istnieją także firmy, które posiadają z góry określoną stawkę za daną usługę. Należy jednak pamiętać, że może czasem warto poświęcić parę groszy na konsultanta, by w zamian dostać sprawdzony lokal dobrany do naszych finansowych możliwości, odpowiednią orkiestrę czy zespół, transport bądź nocleg dla gości. Wszystko to sprawi, że nasze przyjęcie będzie naprawdę udane, a goście zadowoleni.

Jakie zadania powierzyć konsultantowi ślubnemu?

Zwróćmy jednak uwagę, że konsultantowi nie musimy powierzyć całej organizacji wesela. Jego zakres usług zależy od nas i od naszych potrzeb. Czasem wystarczy by pomógł nam on jedynie w pewnych kwestiach np. wystrój sali, czy projekt zaproszeń. A niekiedy możemy zlecić mu pomoc we wszystkim od A do Z. Przecież głównym zadaniem konsultanta jest spełnienie naszych pragnień, co do najważniejszej uroczystości.

Usługi konsultanta ślubnego mają oszczędzić Młodej Parze dodatkowych zmartwień. Jego zadaniem jest pamiętać o wszystkim: przed, w trakcie oraz po imprezie. Dobry konsultant spełni nasze marzenia i uczyni nasze wesele doskonałym.

Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.