bilboard_900x200

Ferie w Dębicy

Autor: | Dodano: środa, 05 Styczeń, 2011


Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież, a także dorosłych na zimowe zajęcia artystyczne do Domów Kultury Mors i Śnieżka oraz w Galerii Sztuki. Dla najmłodszych widzów Kino Śnieżka wyświetlać będzie dopołudniowe seanse.

W dniach 17 – 28 luty w DK Mors i DK Śnieżka w godzinach 09.30 – 13.30 odbywać się będą warsztaty dla uczniów szkół podstawowych prowadzone przez instruktorów MOK. Zaplanowano zajęcia plastyczne, rytmiczne i taneczne, gry, konkursy i zabawy integracyjne. Wśród atrakcji przewidziano także spektakl teatralny w wykonaniu dziecięcych grup teatralnych Mini Mini i Mini Winda, działających w DK Śnieżka, kulig, zabawę karnawałową oraz seanse filmowe.

Koszt warsztatów – 50 zł od osoby na tydzień, zawiera ubezpieczenie, drobny poczęstunek, materiały dydaktyczne oraz bilety wstępu do kina. W przypadku rodzeństwa druga i trzecia osoba płacą po 25 zł. Można zapisywać dzieci na dwa tygodnie zajęć. Zapisy trwają do 14 stycznia.

W ramach Ferii z kulturą w obu domach kultury odbywać się będą także warsztaty tanecznych form ulicznych „Wanted street dancer”, prowadzone przez instruktorów Fabryki Sztuki Ulicznej z Rzeszowa. Warsztaty są propozycją dla wszystkich w wieku od 12 lat, chętnych poznać podstawowe tajniki tańca ulicznego.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach przedpołudniowych: 20 i 21 stycznia 2011 r. (czwartek, piątek) w DK Mors, 24 i 25 stycznia 2011 r. (poniedziałek, wtorek) w DK Śnieżka. Odpłatność od uczestnika warsztatów za 2 dni – 20 zł. Zapisy trwają również do 14 stycznia. Ilość miejsc ograniczona.

Galeria Sztuki zaprasza na Spotkania ze Sztuką, które odbywać się będą przez cały okres ferii, od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10.00 do 12.00. W poniedziałki i środy zaplanowano zajęcia dla uczniów gimnazjum, szkół średnich i dorosłych, we wtorki i czwartki dla uczniów szkół podstawowych. Koszt zajęć – 10 zł od osoby.Źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.