bilboard_900x200

Derby 2012 zakończone remisem 1:1

Autor: | Dodano: środa, 07 Listopad, 2012

igloopol-wislokaWynikiem 1-1 zakończył się mecz derbowy pomiędzy Igloopolem i Wisłoką Dębica.

0-1 Micek (11 minuta)
1-1 Machnik (41 minuta)

Igloopol: Psioda – Syguła, Socha, Mikulski, Mitręga (57. Rokita) – Halz, Chmura (67. Długosz), Stefanik (90+1 Jędrzejczyk), Brzostowski – Micek (74. Knych), Machnik (85. Wójcik).

Wisłoka: Strzępek – Weres, Cieślik, Kluk, Wyszyński – Micek, Wolak (61. Kuter), Pęcak (68. Szela), Adranowicz (22. Kot) – Barycza (85. Pruś), Kantor.

Sędziowali: Michał Ziemba, Sebastian Petela i Marek Cyrek (Rzeszów).

Żółte kartki: Micek, Socha, Stefanik (Igloopol) – Cieślik, Kantor, Kluk, Pecak (Wisłoka).

Widzów: 600 Kliknij i zobacz zdjęcia.

90+1′ zmiana w Igloopolu: schodzi Łukasz Stefanik, wchodzi Maciej Jędrzejczyk, brat Artura, który gra w Legii Warszawa i wczoraj otrzymał powołanie do kadry narodowej.

90′ Sędzia Michał Ziemba z Rzeszowa dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry

85′ Zmiana w Wisłoce: schodzi Barycza, wchodzi Pruś. Zmiany dokonuje również Igloopol: schodzi Machnik, wchodzi Wójcik

80′ Igloopol miał kilka rzutów rożnych, ale nic specjalnego pod bramką Strzępka się nie działo. Obie drużyny zaciekle walczą, ale nie ma bramkowych okazji. Najczęściej piłka jest w środkowej strefie boiska.

74′ zmiana w Igloopolu: schodzi Micek, a wchodzi Knych

72′ Wolny dla Wisłoki, Kantor z ok. 30 metrów mocno, ale niecelnie

69′ żółtą kartkę za faul otrzymuje Zbigniew Kluk. Rzut wolny z ponad 40. metrów. Micek mocno w pole karne, piłkę w rękach ma Strzępek.

68′ zmiana w Wisłoce: za Pecaka wchodzi Szela

67′ Rajd Adriana Brzostowskiego, “Brzosti” podał do Pawła Micka, ale ten drugi za długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany

67′ zmiana w Igloopolu: za Chmurę wchodzi Długosz

65′ Psioda przytomnie uprzedza Kantora wybiciem w aut. Mogło być groźnie.

64′ Wolny po drugiej stronie boiska. Z ponad 30. metrów Łukasz Stefanik płaska wrzutka, ale Barycza przecina tę próbę

63′ żółta kartka dla Damiana Sochy za faul na Dariuszu Kantorze. Rzut wolny wykonuje Kantor, Psioda bez kłopotów radzi sobie z lekkim strzałem napastnika Wisłoki

61′ zmiana w Wisłoce: schodzi Sebastian Wolak wchodzi Jarosław Kuter

60′ bezpłciowa gra obu drużyn. Nie ma szaleńczych ataków z żadnej ze stron

57′ zmiana w Igloopolu: za Marcina Mitregę wchodzi Dawid Rokita

48′ dwa rzuty rożne dla Igloopolu, kocioł pod bramką Strzepka, ale w końcu obrońcy Wisłoki wyjaśnili sytuację

46′ rzut wolny dla Wisłoki. Barycza dogrywa w pole karne i Kantor uderza nogą obok bramki

14.35 pierwszy gwizdek drugiej połowy

14.33 piłkarze wyszli już szatni i kierują się na plac gry. Druga połowa powinna być równie ciekawa jak pierwsza. Żadnej ze stron remis nie satysfakcjonuje

14.20 – koniec I połowy

14.17 sędzia z Rzeszowa pokazał, że dolicza do regulaminowego czasu gry dwie minuty

Żółte kartki otrzymują Pęcak i Stefanik

41′ Kamil Machnik skorzystał z prostopadłego podania Pawła Micka. W sytuacji sam na sam ze Tomaszem Strzępkiem uderzył płasko i jest 1-1!

37′ żółta kartka dla Dariusza Kantora, który na środku boiska sfaulował Damiana Sochę.

36′ żółta kartka dla Karola Cieślika za faul na Machniku, Paweł Micek z rzutu wolnego, mur na linii pola karnego i Strzępek piąstkuje po nie najmocniejszym strzale pomocnika Igloopolu.

31′ Groźna akcja Igloopolu. Prostopadła piłka Pawła Micka dociera do Kamila Machnika. Ten drugi centruje, ale piłkę sprzed bramki wybija Zbigniew Kluk.

28′ na wysokości pola karnego Zbigniew Kluk sfaulował Adriana Brzostowskiego. Kamil Machnik z wolnego, ale piłkę głową wybija Dariusz Kantor. Machnik próbuje jeszcze raz, ale tym razem piłkę w rękach ma Strzępek.

26′ z rożnego Kamil Machnik, piąstkuje Strzępek i wybija piłkę daleko poza swoją połowę Cieślik.

24′ Paweł Micek z Igloopolu otrzymał żółtą kartkę

22′ pierwsza zmiana! Za kontuzjowanego Kamila Adranowicza wchodzi Tomasz Kot (Wisłoka)

15′ Nieporozumienie w defensywie Igloopolu mógł wykorzystać Dariusz Kantor.

13′ Kamil Machnik na prawo do Piotra Syguły, obrońca Wisłoki – Dawid Wyszyński wybija piłkę na rzut rożny. Ze stałego fragmentu gry nie było zagrożenia.

11′ Gola dla Wisłoki! Adranowicz dograł w pole karne do Roberta Micka, a ten przymierzył obok bezradnego Psiody. 0-1!

Najwięcej napracował się przy tym golu Kamil Adranowicz. Wychowanek Kolbuszowianki wyłożył piłkę innemu kolbuszowianinowi i po niespełna kwadransie gry, Wisłoka obejmuje prowadzenie

9′ ciekawa akcja Igloopolu. Adrian Brzostowski dograł w pole karne do Damiana Halza, ale bramkarz Wisłoki Tomsz Strzępek rzucił się pod nogi pomocnika Igloopolu i zażegnał niebezpieczeństwo

7′ z wolnego Tomasz Barycza z Wisłoki uderza w boczną siatkę

4′ Na boisko nie dzieje się nic ciekawego, kilku kibiców Igloopolu było blisko wejścia na plac gry, ale w porę zareagowały służby porządkowe.

Źródło: igloopol.info