bilboard_900x200

Biuro Rachunkowe Warszawa Marki

Autor: | Dodano: wtorek, 14 Czerwiec, 2011

Jesteśmy dość młodą, prężną firmą, która świadczy usługi księgowe dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych, posiadających osobowość prawną, jak i dla osób fizycznych. Działamy na rynku od marca 2000 roku.

Celem naszego biura jest świadczenie profesjonalnych usług księgowych wypełniających ustawowe zobowiązania Klientów oraz wspieranie Klientów w finansowym zarządzaniu przedsiębiorstwami. Świadczymy usługi zarówno dla małych, jednoosobowych firm jak i średnich przedsiębiorstw zatrudniających kilkaset pracowników. Nasi klienci to zarówno firmy, których miesięczna księgowość liczy kilkanaście faktur, jak i takie gdzie liczba dokumentów dochodzi do kilku tysięcy a obroty sięgają milionów złotych. Profil działalności naszych zleceniodawców jest bardzo różny. Znamy specyfikę wszystkich form organizacyjnych – podmiotów gospodarczych, stowarzyszeń, fundacji, wspólnot mieszkaniowych, izb gospodarczych, przedstawicielstw. Nadrzędnym celem naszego biura jest dbałość o zadowolenie Klienta i wyznajemy zasadę, iż Klient jest dla nas najważniejszy.

Jednym z naszych największych atutów jest wszechstronna znajomość przepisów podatkowych pozwalająca nam prowadzić księgowość firm działających w odległych od siebie branżach. Znajomość aktualnych przepisów prawnych, podatkowych i finansowych a także najnowszych rozwiązań z dziedziny rachunkowości, którą posiadają nasi pracownicy, zapewnia naszym Klientom możliwość kompleksowej obsługi, profesjonalizm oraz terminową i rzetelną realizację powierzonych zleceń. Naszym Zleceniodawcom wskazujemy zawsze kilka rozwiązań, starając się dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie w oparciu o obowiązujące przepisy. Poprzez szybki dostęp do aktualnych informacji i wiedzy specjalistycznej oraz ciągłe śledzenie zmian i nowości w przepisach podatkowo-księgowych, pomożemy Państwu w rozwiązaniu problemów aby w ten sposób przyczynić się do rozwoju Państwa Firmy. Doradzając Klientom wykorzystujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie, tak aby w każdej sytuacji wybrać najkorzystniejsze dla nich rozwiązanie.

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC prowadzonej działalności gospodarczej.

Pracujemy profesjonalnie, systematycznie i relatywnie tanio. Dostosowujemy się do potrzeb i możliwości ekonomicznych Zleceniodawców. Przyjmujemy i prowadzimy sprawy bez względu na to, na którym etapie się one znajdują.

Biuro Księgowe Marki Warszawa, ul. Fabryczna 89 05-270 Marki tel 22 423-21-21.

Linki do stron:
http://www.biuromarki.pl/
http://www.biuromarki.pl/kontakt.php
http://www.biuromarki.pl/promocje.php

Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.