bilboard_900x200

Kurs komputerowy dla mieszkańców powiatu dębickiego

Autor: | Dodano: wtorek, 13 Sierpień, 2013

laptopStowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu we współpracy z firmą ARGOS z Łodzi, prowadzi nabór do udziału w bezpłatnym kursie komputerowym przygotowującym do zdobycia certyfikatu „ECDL Core” w ramach projektu „Zdobądź certyfikat ECDL”, który finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenia odbywać się będą w Dębicy – start planowany jest na sierpień 2013 roku.

Uczestnikami kursu mogą być osoby zamieszkujące powiat dębicki w wieku od 25 do 64 lat bez względu na swój status zawodowy, miejsce zamieszkania czy też wykształcenie.

Kurs składa się z 7 modułów trwających łącznie 120 godzin i obejmuje następującą tematykę: podstawy technik informatycznych i komunikacyjnych, użytkowanie komputera, przetwarzanie tekstów, arkusze kalkulacyjne, bazy danych, grafika menedżerska i prezentacyjna oraz przeglądanie stron internetowych i komunikacja. Nauka obejmować będzie m. in. takie programy jak: Word, Excel, Power Point, Access, Internet Explorer, Mozilla Firefox i wiele innych.

W kursie mogą wziąć udział zarówno osoby pracujące zatrudnione w administracji samorządowej lub państwowej oraz u pracodawców prywatnych jak i osoby bezrobotne. Po każdym module odbędzie się egzamin wewnętrzny, przygotowujący do końcowego egzaminu zewnętrznego w certyfikowanym centrum egzaminacyjnym, po zdaniu którego otrzymuje się Europejski Certyfikat ECDL.

Udział w kursie jest całkowicie bezpłatny. Planowany termin realizacji zajęć to sierpień 2013 roku do czerwca 2014 roku – w sumie planowanych do przeszkolenia jest 120 osób w II edycjach po 60 osób na każdą. Zajęcia odbywać się będą w Dębicy po 2 do 4 godzin tygodniowo. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji uzyskać można telefonicznie u koordynatora projektu pod numerem telefonu – 888 955 240 lub osobiście – codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00 w Biurze Informacji Biznesowej działającym przy Stowarzyszeniu Dębicki Klub Biznesu, ul. Fabryczna 12, 39-200 Dębica, tel. (14) 681 90 30.

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej: www.karierawdebicy.pl

Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.