bilboard_900x200

Bezpłatne pakowanie prezentów w Galerii Raj

Autor: | Dodano: sobota, 17 Grudzień, 2011

Bezpłatne pakowanie prezentów

Przedświąteczna akcja w Galerii Raj

Mimo kolęd, życzeń i spotkań rodzinnych czas świątecznych przygotowań może stać się uciążliwy. Wiedzą o tym ci, którzy zorganizować muszą zakupy na stół wigilijny, dobrać prezenty, przystroić choinkę, przyszykować kolację. Jak dobrze byłoby w tych dniach wydłużyć dobę… Od 17 do 23 grudnia w Galerii Raj będzie można bezpłatnie zapakować kupione prezenty. „To z myślą o tych, którzy nie mają czasu lub nie wiedzą jak pięknie zapakować prezent” – mówią organizatorzy.

Nie tylko dzieci lubią prezenty – rozpakowywanie paczek i pudełek każdemu sprawia wiele frajdy. I to nie tylko ze względu na ich zawartość. Za pomocą kokardek, wstążeczek, folii, papierów każdy będzie mógł – przy pomocy specjalistów – opakować prezenty dla swoich bliskich. W głównym punkcie galerii stanie stoisko, gdzie wyspecjalizowane dekoratorki pakować i zdobić będą przyniesione przez klientów prezenty. W przedświątecznych przygotowaniach trudno znaleźć czas na czasochłonne i piękne zdobienie prezentów. Co pewne też, nie każdy ma tyle talentu i cierpliwości – mówi Bartłomiej Gajda, koordynator ds. marketingu i PR Grupy IVS, inwestora Galerii Raj. Akcja trwać będzie od 17 do 23 grudnia, od godziny 12:00 do 18:00. Warunkiem udziału jest okazanie paragonu potwierdzającego zakup w dowolnym sklepie zlokalizowanym na terenie Galerii Raj (poza Kaufland i sklepami z pasażu Kaufland).

Pakowanie prezentów nie jest jedyną atrakcją przygotowaną przez Galerię Raj dla klientów. W przedświąteczny weekend: 17 i 18 grudnia, w pasażu spotkać będzie można artystkę-malarkę, która na oczach Klientów malować będzie choinkowe bombki. Malowane, błyszczące, kolorowe bombki, które powstaną w tych dniach będą mogły zawisnąć na świątecznych drzewkach w każdym domu.

Komentarze Facebook
Podziel się na:
  • Facebook
  • Śledzik
  • email
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Drukuj
  • PDF

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.